У WhatsApp для iOS з'явиться голосовий чат з нейромережею
China-Review.com.ua » Новости » У WhatsApp для iOS з'явиться голосовий чат з нейромережею

У WhatsApp для iOS з'явиться голосовий чат з нейромережею

Поделиться:
03 августа, 2024
Автор: Admin2
1 689
0
У WhatsApp для iOS з'явиться голосовий чат з нейромережею

У бета-версії WhatsApp для iPhone під номером 24.16.10.70 з'явився окремий голосовий чат з нейромережею Meta*AI, заснованої на великій мовній моделі Llama 3.1.

 
Портал WABetaInfo пояснює, що нова функція покликана спростити передачу складної інформації нейромережі, для цього запити ІІ можна диктувати або писати тестові повідомлення. Нововведення має спростити взаємодію з месенджером, коли важко чи неможливо написати текст. Поки ІІ відповідатиме текстом, але пізніше заговорить, голос можна буде вибрати.
 
На даний момент бета-версію месенджера можна завантажити у TestFlight. Коли вийде публічний реліз із голосовим ІІ-чатом, невідомо.

Комментарии

Новости Портала
Xiaomi випустила розумну станцію для приготування чаю
Вчера, 22:30 0

Xiaomi випустила розумну станцію для приготування чаю

Xiaomi представила нову кухонну станцію Mijia Smart Tea Bar Pro, яка поєднує функції термопоту та чайника. Пристрій здатний повністю автономному режимі заварювати різні види гарячих напоїв.

Який найдешевший тариф Київстар, Vodafone та lifecell у 2026 році: актуальні ціни
Вчера, 22:15 0

Який найдешевший тариф Київстар, Vodafone та lifecell у 2026 році: актуальні ціни

Під час вибору мобільного тарифу більшість українців звертає увагу насамперед на його вартість. Водночас важливо оцінювати і кількість мобільного інтернету, хвилин для дзвінків та додаткові можливості, які пропонує оператор.

Видео