China-Review.com.ua » Новости » В WhatsApp можна буде передавати файли без інтернетну

В WhatsApp можна буде передавати файли без інтернетну

Поделиться:
23 января, 2024
Автор: Admin2
1 201
0
В WhatsApp можна буде передавати файли без інтернетну

Дослідники функціоналу в месенджері WhatsApp знайшли згадку нової функції для Android-версії сервісу. У бета-версії 2.24.2.20 з’явилася функція обміну даними з контактами, що знаходяться поблизу.

Ця функція аналогічна AirDrop в пристроях Apple і Quick Share – спільній розробці Google і Samsung. Для обміну даними не доведеться підключатися до інтернету, причому йдеться саме про подібну можливість у месенджері, що спрощує такий обмін файлами, навіть якщо його з якихось причин не підтримує смартфон.


Як сказано в описі функції, для активування “моста” між пристроями і створення запиту на обмін файлами досить струснути смартфони. Максимальний обсяг файлу, який можна передати в рамках однієї сесії, – 2 ГБ.


Коли ця функція буде у WhatsApp реалізована, поки невідомо.

Комментарии

Новости Портала
В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників
Вчера, 20:51 0

В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників

Відтепер бронювання працівників різноманітних установ та підприємств в Україні можна буде здійснювати у цифровому форматі через додаток «Дія». Відповідну постанову вже схвалив Кабінет Міністрів.

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
14 июня, 2024 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Видео