China-Review.com.ua » Новости » У WhatsApp на Android можна увійти без пароля

У WhatsApp на Android можна увійти без пароля

Поделиться:
31 октября, 2023
Автор: Admin2
1 477
0
У WhatsApp на Android можна увійти без пароля

Google є одним з найбільших прихильників паролів і нещодавно зробив їх за замовчуванням для входу в особисті облікові записи Google.

Користувачі Android тепер можуть розблокувати WhatsApp без пароля, просто використовуючи один із своїх ключів доступу (автентифікацію по обличчю, відбиток пальця або PIN-код).

Компанія оголосила через X/Twitter, що WhatsApp на Android зможе використовувати паролі для спрощення входу до системи.

У повідомленні наголошується, що тепер просте сканування обличчя або зчитування відбитків пальців відкриє програму. Звичайно, телефони, які не мають таких можливостей, можуть використовувати ключі доступу у форматі PIN.


Підключений номер телефону все одно необхідно буде підтвердити, ймовірно, при першому запуску (або через якийсь час).

WhatsApp поки не згадав про дату впровадження цього нового методу входу. Оновлення може бути серверним, або воно може бути запаковано в нову версію, яка ще не доступна.


Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео