China-Review.com.ua » Новости » Українцям назвали простий спосіб перевірити стан батареї ноутбука

Українцям назвали простий спосіб перевірити стан батареї ноутбука

Поделиться:
09 июля, 2024
Автор: Admin2
1 609
0
Українцям назвали простий спосіб перевірити стан батареї ноутбука

Якщо у вас є ноутбук, стежити за станом його батареї – це важливе завдання, якщо ви хочете, щоб він працював довго й ефективно. З плином часу акумулятор зношується, і це позначається на його здатності тримати заряд. Перевірка стану батареї допоможе оцінити її поточну працездатність і вчасно вжити заходів, щоб не допустити зниження її ефективності.

Для моніторингу стану батареї є кілька способів та інструментів, доступних на ринку. Незалежно від того, чи зіткнулися ви зі скороченням часу роботи від батареї, чи просто хочете бути в курсі її стану, існує безліч методів для оцінки її працездатності.


Перевірити стан батареї можна за допомогою вбудованих діагностичних інструментів операційної системи або стороннього програмного забезпечення. Ці інструменти допоможуть вам дізнатися поточну ємність акумулятора, порівняти її з початковою, подивитися кількість циклів заряджання-розряджання і загальний стан батареї. Регулярно відстежуючи ці показники, ви зможете ухвалювати правильні рішення щодо використання батареї, зарядки та своєчасної заміни, щоб ноутбук завжди працював без збоїв.


Щоб перевірити стан батареї на ноутбуці, виконайте такі кроки:


  • Відкрийте командний рядок.
  • Створіть звіт про рівень заряду батареї: у командному рядку введіть “powercfg /batteryreport” і натисніть Enter. Запам’ятайте, куди було
  • збережено звіт.
  • Відкрийте провідник і перейдіть у зазначену папку. Знайдіть звіт і відкрийте його.
  • Прочитайте звіт: зверніть увагу на розділ “Встановлені акумулятори” і кількість циклів повного заряджання.
  • Перевірте розділ “Недавнє використання”, щоб побачити останній зареєстрований стан батареї. Зверніть увагу на відсоткове співвідношення і ємність, що залишилася.

Комментарии

Новости Портала
Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung
Вчера, 17:00 0

Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung

На прошлой неделе компания Samsung выпустила новые сложные смартфоны Galaxy Z Fold 6 и Z Flip 6 с прошивкой One UI 6.1.1, содержащей несколько уникальных ИИ-функций. Теперь стало известно, что вскоре несколько других флагманов получат это обновление ПО.

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung
Вчера, 17:00 0

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung

Минулого тижня компанія Samsung випустила нові складні смартфони Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 з прошивкою One UI 6.1.1, в якій містяться кілька унікальних ШІ-функцій. Тепер стало відомо, що скоро кілька інших флагманів отримають це оновлення ПЗ.

Видео