China-Review.com.ua » Новости » Розкрито дату показу PlayStation 5 Pro

Розкрито дату показу PlayStation 5 Pro

Поделиться:
07 июля, 2024
Автор: Admin2
1 245
0
Розкрито дату показу PlayStation 5 Pro

Корпорація Sony може представити консоль PlayStation 5 Pro на ігровій виставці Tokyo Game Show. Про це повідомляє видання The Shortcut.


Востаннє Sony брала участь у Tokyo Game Show у 2020 році, незадовго до випуску PlayStation 5. Цього року виставка пройде з 26 по 29 вересня і збере понад 3000 стендів. Журналісти зазначають, що завдяки великій кількості відвідувачів і компаній, які беруть участь у виставці, це ідеальний майданчик для демонстрації новинки.


Експерти також підкреслили, що для Sony логічно представити консоль на початку осені, щоб встигнути до новорічних свят. При цьому основний акцент компанія робить на західну аудиторію, оскільки в Японії PlayStation менш популярна порівняно з Nintendo Switch та іншими мобільними консолями.


У минулому багато інсайдерів повідомляли про швидку презентацію поліпшеної консолі PlayStation. Наприклад, блогер та інсайдер Moore’s Law Is Dead розповів, що Sony навмисно затримала випуск нової консолі, хоча пристрій був готовий до виходу ще 2023 року. Компанія вирішила відкласти реліз, щоб він збігся з виходом великих ігор, таких як GTA VI.

Комментарии

Новости Портала
Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung
Вчера, 17:00 0

Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung

На прошлой неделе компания Samsung выпустила новые сложные смартфоны Galaxy Z Fold 6 и Z Flip 6 с прошивкой One UI 6.1.1, содержащей несколько уникальных ИИ-функций. Теперь стало известно, что вскоре несколько других флагманов получат это обновление ПО.

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung
Вчера, 17:00 0

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung

Минулого тижня компанія Samsung випустила нові складні смартфони Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 з прошивкою One UI 6.1.1, в якій містяться кілька унікальних ШІ-функцій. Тепер стало відомо, що скоро кілька інших флагманів отримають це оновлення ПЗ.

Видео