China-Review.com.ua » Новости » Власники PlayStation безкоштовно отримають доступ до Apple TV +

Власники PlayStation безкоштовно отримають доступ до Apple TV +

Поделиться:
18 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 025
0
Власники PlayStation безкоштовно отримають доступ до Apple TV +

Дві провідні технологічні компанії об’єдналися для проведення спеціальної акції, пропонуючи користувачам консолі PlayStation безкоштовний доступ до двох популярних потокових сервісів. Ця унікальна пропозиція дозволяє власникам PlayStation 4 і 5 насолодитися тримісячним пробним періодом онлайн-платформи Apple для перегляду фільмів, триватиме до 31 січня 2024 року.

Крім того, ця співпраця розширює ексклюзивну угоду для власників PlayStation 5 з відомим музичним стрімінговим сервісом, що діятиме до 15 листопада 2024 року. Нові користувачі цього сервісу отримають шість місяців безкоштовного доступу, а поточні передплатники зможуть користуватися додатковими п’ятьма місяцями безкоштовно.


Щоб скористатися цими пропозиціями, користувачам потрібно завантажити та запустити відповідні додатки стрімінгового сервісу на своїх консолях і увійти в систему за допомогою свого облікового запису. Ті, хто ще не має облікового запису, можуть зручно створити його під час процесу налаштування.


Однак важливо зазначити, що певні регіони виключені з цієї акції.

Комментарии

Новости Портала
Google отключит календарь на миллионах смартфонов
Сегодня, 19:02 0

Google отключит календарь на миллионах смартфонов

Штатное приложение Google Календарь со следующего года не будет работать на смартфонах с Android 7 на борту. Иначе ОС называется Android Nougat (Нуга).

Google відключить календар на мільйонах смартфонів
Сегодня, 19:00 0

Google відключить календар на мільйонах смартфонів

Штатний додаток “Google Календар” з наступного року не працюватиме на смартфонах з Android 7 на борту. Інакше ОС називається Android Nougat (“Нуга”).

Видео