China-Review.com.ua » Новости » Власники PlayStation безкоштовно отримають доступ до Apple TV +

Власники PlayStation безкоштовно отримають доступ до Apple TV +

Поделиться:
18 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 167
0
Власники PlayStation безкоштовно отримають доступ до Apple TV +

Дві провідні технологічні компанії об’єдналися для проведення спеціальної акції, пропонуючи користувачам консолі PlayStation безкоштовний доступ до двох популярних потокових сервісів. Ця унікальна пропозиція дозволяє власникам PlayStation 4 і 5 насолодитися тримісячним пробним періодом онлайн-платформи Apple для перегляду фільмів, триватиме до 31 січня 2024 року.

Крім того, ця співпраця розширює ексклюзивну угоду для власників PlayStation 5 з відомим музичним стрімінговим сервісом, що діятиме до 15 листопада 2024 року. Нові користувачі цього сервісу отримають шість місяців безкоштовного доступу, а поточні передплатники зможуть користуватися додатковими п’ятьма місяцями безкоштовно.


Щоб скористатися цими пропозиціями, користувачам потрібно завантажити та запустити відповідні додатки стрімінгового сервісу на своїх консолях і увійти в систему за допомогою свого облікового запису. Ті, хто ще не має облікового запису, можуть зручно створити його під час процесу налаштування.


Однак важливо зазначити, що певні регіони виключені з цієї акції.

Комментарии

Новости Портала
Топ вакансий с бронированием от мобилизации: что предлагают украинцам
Вчера, 18:32 0

Топ вакансий с бронированием от мобилизации: что предлагают украинцам

В Украине вакансии с отметкой "с бронированием" предлагают для пиарщиков, кассиров и разнорабочих. Работодатели сначала получают возможность бронировать своих сотрудников, а затем предлагает это как конкурентное преимущество при поиске работников.

Топ вакансій з бронюванням від мобілізації: що пропонують українцям
Вчера, 18:30 0

Топ вакансій з бронюванням від мобілізації: що пропонують українцям

В Україні вакансії з позначкою “із бронюванням” пропонують для піарників, касирів та різноробів. Роботодавці спочатку отримують можливість бронювати своїх співробітників, а потім пропонує це як конкурентну перевагу при пошуку працівників.

Видео