China-Review.com.ua » Новости » В додатку «Резерв+» з’явиться QR-код: тепер не доведеться всюди носити з собою військовий квиток

В додатку «Резерв+» з’явиться QR-код: тепер не доведеться всюди носити з собою військовий квиток

Поделиться:
13 июня, 2024
Автор: Admin2
1 376
0
В додатку «Резерв+» з’явиться QR-код: тепер не доведеться всюди носити з собою військовий квиток

У Міноборони вважають, що таке вдосконалення мобільного застосунку підштовхне українців чимскоріше оновити свої облікові дані.

У Міністерстві оборони України повідомили, що 18 червня у мобільному застосунку «Резерв+» з’явиться QR-код. Така модернізація додатку за словами речника Міноборони Дмитра Лазуткіна значно збільшить темпи оновлення українцями своїх облікових даних.


Як поява QR-коду спростить життя українцям


Поява QR-коду у застосунку «Резерв+» дозволить громадянам не носити з собою усюди військовий квиток. Адже за допомогою цього QR-коду працівники військомату зможуть легко перевірити всі дані про військовозобов’язаного у електронному реєстрі «Оберіг». Таким чином електронний військово-обліковий документ повністю прирівняють до паперового.


Також речник Міноборони повідомив, що окрім появи QR-коду, з 18 червня у «Резерв+» з’явиться ще одна зручна опція для користувачів. Зокрема ті громадяни, що вже зареєструвалися у застосунку, зможуть із його допомогою уточнити свої дані.


За словами Лазуткіна модернізація додатку заохотить українців якнайшвидше оновити свої облікові дані. Адже за місяць роботи застосунку «Резерв+» це зробили лише 1 млн 260 тис. чоловіків призовного віку та 220 тис. військовозобов’язаних жінок.


Як оновити свої дані у застосунку «Резерв+»


Щоб оновити свої облікові дані за допомогою мобільного застосунку «Резерв+» призовники, резервісти та інші військовозобов’язані українці повинні перш за все завантажити цей застосунок із Google Play Market або App Store. Після чого виконати наступні дії:


  • зареєструватися у застосунку за допомогою BankID;
  • підтвердити свій номер мобільного;
  • підтвердити свою адресу проживання та e-mail;
  • якщо ці дані змінилися, оновити їх, підтвердивши за допомогою коду із смс-повідомлення або електронного листа;
  • завершивши оновлення даних, придумати 4-циферний код для входу в застосунок.


Нагадаємо, що новий закон про мобілізацію, що набрав чинності 18 травня, вимагає від усіх військовозобов’язаних українців протягом двох місяців оновити свої облікові дані. Мобільний застосунок «Резерв+» – це найзручніший та найшвидший спосіб виконати цю вимогу законодавства. Оновлені за допомогою застосунку дані одразу ж зберігаються у електронному реєстрі «Оберіг», де представники влади зможуть в будь-який момент переглянути їх та дізнатися статус військовозобов’язаного.

Комментарии

Новости Портала
Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung
Вчера, 17:00 0

Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung

На прошлой неделе компания Samsung выпустила новые сложные смартфоны Galaxy Z Fold 6 и Z Flip 6 с прошивкой One UI 6.1.1, содержащей несколько уникальных ИИ-функций. Теперь стало известно, что вскоре несколько других флагманов получат это обновление ПО.

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung
Вчера, 17:00 0

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung

Минулого тижня компанія Samsung випустила нові складні смартфони Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 з прошивкою One UI 6.1.1, в якій містяться кілька унікальних ШІ-функцій. Тепер стало відомо, що скоро кілька інших флагманів отримають це оновлення ПЗ.

Видео