China-Review.com.ua » Новости » У США розробили ядерну батарейку

У США розробили ядерну батарейку

Поделиться:
13 июня, 2024
Автор: Admin2
1 296
0
У США розробили ядерну батарейку

Каліфорнійська компанія Infinity Power повідомила про розробку потужної і довговічної ядерної батарейки, що використовує електрохімічний принцип перетворення енергії.

За словами творців, батарейка демонструє загальну ефективність понад 60 %. Для порівняння, всі раніше створені атомні батарейки мали ККД менше 10 %. Виробник нічого не говорить про використовуваний ізотоп, однак, судячи з фотографії, це нікель-63.


Розробники заявляють, що крихітний пристрій розміром з монету може стабільно генерувати десятки міліватів енергії протягом приблизно 100 років. Теоретично подібні джерела енергії можуть видавати потужність у діапазоні від нановат до кіловат і більше. Такі батареї можна буде застосовувати в медичних імплантатах або для живлення віддалених районів і навіть космічних баз.


Нагадаємо, у січні цього року китайська компанія Betavolt Technology вже презентувала мініатюрну ядерну батарею, здатну виробляти електроенергію впродовж 50 років без необхідності заряджання чи обслуговування. Зараз батарейка проходить тестування.

Комментарии

Новости Портала
Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung
Вчера, 17:00 0

Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung

На прошлой неделе компания Samsung выпустила новые сложные смартфоны Galaxy Z Fold 6 и Z Flip 6 с прошивкой One UI 6.1.1, содержащей несколько уникальных ИИ-функций. Теперь стало известно, что вскоре несколько других флагманов получат это обновление ПО.

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung
Вчера, 17:00 0

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung

Минулого тижня компанія Samsung випустила нові складні смартфони Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 з прошивкою One UI 6.1.1, в якій містяться кілька унікальних ШІ-функцій. Тепер стало відомо, що скоро кілька інших флагманів отримають це оновлення ПЗ.

Видео