China-Review.com.ua » Новости » Розкрита зарплата директора компанії, якій належить ChatGPT

Розкрита зарплата директора компанії, якій належить ChatGPT

Поделиться:
09 июня, 2024
Автор: Admin2
1 513
0
Розкрита зарплата директора компанії, якій належить ChatGPT

Глава компанії OpenAI Сем Альтман заробляє на своїй посаді всього $65 тис. на рік. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Незважаючи на відносно невисоку зарплату в компанії, чию вартість оцінюють у $86 млрд, у 39-річного Альтмана є активи, вартість яких на початок цього року становила щонайменше $2,8 млрд. Це пов’язано з його великим інвестиційним портфелем, що включає акції компаній Reddit і Stripe.


Загалом Альтман інвестував у більш ніж 400 компаній. Він також скористався борговою лінією JPMorgan Chase, яка дає йому змогу інвестувати сотні мільйонів доларів у приватні стартапи, включно з тими, які співпрацюють з OpenAI.


У травні OpenAI уклала партнерство з Reddit, що призвело до зростання акцій компанії більш ніж на 10%. Особиста частка Альтмана в Reddit також збільшилася на $69 млн (близько 6,1 млрд руб.). Однак сам Альтман не брав участі в цій угоді – вона була схвалена незалежною радою директорів. Правління OpenAI вважає, що Альтман послідовно дотримується політики компанії і прозорий щодо своїх інвестицій.

Сем Альтман – відомий підприємець і фахівець у галузі штучного інтелекту. Він є засновником і генеральним директором компанії OpenAI. На початку шляху компанію фінансували Альтман, Грег Брокман, Ілон Маск, Джессіка Лівінгстон, Пітер Тіль та інші. Коли компанія була запущена у 2015 році, їй вдалося залучити $1 млрд від зовнішніх спонсорів.


У листопаді 2023 року Альтмана відсторонили від посади через відсутність довіри, після чого його запросили в Microsoft. Однак не минуло й тижня після звільнення, як Альтман повернувся на посаду генерального директора компанії у зв’язку з протестами обурених співробітників OpenAI.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео