China-Review.com.ua » Новости » Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном

Поделиться:
22 мая, 2024
Автор: Admin2
1 337
0
Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном

Сьогодні напевно вже немає людини у котрої не було б смартфона. Це засіб зв’язку, джерело розваг, а для декого й робочий інструмент. Проте далеко не кожен знає, що існують певні застереження стосовно цього гаджета. Наприклад, що є ряд речей, які не можна поміщати поруч зі смартфоном.

Про які речі мова?
Експерти кажуть, що не варто поміщати смартфон і гострі предмети, наприклад, ключі, в одне відділення сумки, чи в одну кишеню штанів. Пояснення цілком логічне — ключі можуть пошкрябати поверхню гаджета, особливо якщо він не в чохлі. Інколи ключі можуть подряпати екран настільки сильно, що й захисне скло не допоможе. Тому краще не ризикувати, адже навіть найдешевший смартфон все одно коштуватиме кілька тисяч гривень, і його ремонт теж обійдеться недешево.Серед інших заборон — гроші та пластикові карточки під чохлом. Дуже багато людей поміщають під чохол банківські картки, гроші, фотографії, водійські права тощо. Цього не варто робити, адже через це смартфон перегрівається. Як наслідок, може пошкодитися, або й безповоротно зіпсуватися акумулятор. В найгірших випадках, гаджет взагалі може вибухнути, що звісно ж небезпечно вже для самого користувача.


Які ще поради існують стосовно смартфонів?


Щоб гаджет прослужив якомога довше дотримуйтесь простих правил:


  • Не тримайте девайс на зарядці довше ніж потрібно. Наприклад, категорично не рекомендується залишати телефон заряджатися на всю ніч.
  • Не підзаряджайте смартфон часто і лише на кілька відсотків. Це теж згубно діє на акумулятор.
  • Не залишайте смартфон під відкритим сонячним промінням, якщо, наприклад, перебуваєте десь на вулиці. Якщо ж чуєте, що телефон сильно нагрівся, то вимкніть його і дайте повністю охолонути.
  • Не нехтуйте захисними аксесуарами, як от чохол і скло або плівка.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео