China-Review.com.ua » Новости » TikTok тепер буде позначати відео згенероване за допомогою ШІ

TikTok тепер буде позначати відео згенероване за допомогою ШІ

Поделиться:
10 мая, 2024
Автор: Admin2
719
0
TikTok тепер буде позначати відео згенероване за допомогою ШІ

TikTok тепер позначатиме відео, яке було створено за допомогою штучного інтелекту. Це перша компанія, яка відмічатиме контент подібного роду.

Контент, створений за допомогою власних інструментів штучного інтелекту TikTok, вже автоматично позначається як такий, і компанія вимагає від авторів вручну додавати такі ж позначки до власного контенту, але досі вони могли обійти ці правила і видавати згенерований матеріал за справжній, завантажуючи його з інших платформ.


Тепер компанія почне використовувати цифрові водяні знаки, створені міжгалузевою групою Coalition for Content Provenance and Authenticity (C2PA), щоб ідентифікувати та маркувати якомога більше AIGC.


“ШІ відкриває неймовірні творчі можливості, але може заплутати або ввести в оману глядачів, якщо вони не знають, що контент був створений за допомогою штучного інтелекту“, – сказав Адам Прессер, керівник відділу операцій, довіри та безпеки TikTok. “Маркування допомагає прояснити цей контекст – саме тому ми маркуємо AIGC, створені за допомогою ШІ-ефектів TikTok, і вже більше року вимагаємо від творців маркувати реалістичні AIGC“.

Комментарии

Новости Портала
Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
Вчера, 18:14 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Топ кращих планшетів на червень 2024 року
Вчера, 18:13 0

Топ кращих планшетів на червень 2024 року

Планшет – універсальний мультимедійний пристрій для інтернет-серфінгу, перегляду відео та ігор. Фахівці порталу TechRadar склали список найкращих планшетних ПК на червень цього року.

Видео