China-Review.com.ua » Новости » Київстар повідомив неприємну новину: закриють дві популярні послуги

Київстар повідомив неприємну новину: закриють дві популярні послуги

Поделиться:
11 апреля, 2024
Автор: Admin2
3 984
0
Київстар повідомив неприємну новину: закриють дві популярні послуги

Один із найпопулярніших мобільних операторів України — Київстар повідомив про оновлення послуги “ідеального роумінгу” та закриття двох доступних раніше пакетів. Про це повідомили в пресслубі компанії. Розповідаємо, що саме зміниться і для кого.

Коли запрацює оновлена послуга
Відповідно до даних, опублікованих в пресслужбі компанії, оновлена послуга “Ідеальний роумінг” стане доступною для всіх абонентів “Київстар”. Вперше випробувати послуга можна буде з 17 квітня 2024 року.

Також додають невеличке уточнення щодо того, що з цією послугою абоненти зможуть і надалі спілкуватися за вигідними тарифами у більшості країн світу.


Користувачі, які вже підключити послугу, будуть мати можливість користуватися нею на поточних умовах до кінця терміну дії послуги.


Які саме зміни будуть в послузі “Ідеальний роумінг”
Повідомляється, щт тепер пакет послуг буде діяти допоки не будуть використані всі бонуси. Максимальний термін для їх використання — три роки.

При цьому, якщо бонуси закінчаться раніше, то пакет послуг відключиться і будуть діяти стандартні умови.

Також в Київстар додають, що можна підключити одночасто кілька пакетів послуг, але й тут є обмеження — максимум три заяви на 30 днів.

Які пакети послуг закривають
Також в Київстар повідомли, що ве найближчим часом закриють два популярні тарифи. Тож зникнуть такі дві послуги:  • “Простий роумінг”;
  • “Комфортний роумінг”.


Користувачі цих пакетів можуть користуватися ними до кінця оплаченого періоду. А щодо корпоративних клієнтів, то в Київстар наголосили, що для них умови замовлення послуги та користування “Комфортним роумінгом” залишаться без змін.

Нагадаємо, що раніше в Київстар повідомляли про зростання вартості більшості тарифів. Вартість зросте на 25-55 гривень, залежно від обраного тарифу. При цьому зросте не лише ціна, але й наповнення пакетів. Абоенти можуть обрати найвигідніший тариф з чималого переліку.

Комментарии

Новости Портала
Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном
Вчера, 18:01 0

Названы три вещи, которые крайне опасно держать рядом со смартфоном

Сегодня наверняка уже нет человека, у которого не было бы смартфона. Это средство связи, источник развлечений, а для некоторых и рабочий инструмент. Однако далеко не каждый знает, что существуют оговорки по этому гаджету. Например, есть ряд вещей, которые нельзя

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном
Вчера, 18:00 0

Названо три речі, які вкрай небезпечно тримати поруч зі смартфоном

Сьогодні напевно вже немає людини у котрої не було б смартфона. Це засіб зв’язку, джерело розваг, а для декого й робочий інструмент. Проте далеко не кожен знає, що існують певні застереження стосовно цього гаджета. Наприклад, що є ряд речей, які не можна поміщати

Видео