China-Review.com.ua » Новости » У 2024 році багато українців не зможуть вийти на пенсію: вступили в дію нові вимоги

У 2024 році багато українців не зможуть вийти на пенсію: вступили в дію нові вимоги

Поделиться:
23 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 973
0
У 2024 році багато українців не зможуть вийти на пенсію: вступили в дію нові вимоги

Кілька років тому в Україні запрацювала оновлена Пенсійна реформа й ось, українці починають на повну відчувати всі зміні, які в ній прописані. Для прикладу, оновлено вимоги до стажу.

 Якщо у 2023 році для того, щоб вийти на пенсію у 60 років потрібно було мати мінімум 30 років стажу, то цьогоріч — це вже 31 рік. На цьому процес не закінчиться. Вимоги до стажу будуть збільшуватися щороку до 2028 року включно. Кінцева цифра зупиниться на позначці 35 років, що є нереальним показником для багатьох українців. Та й навіть цьогорічну вимогу про 31 рік стажу зможуть виконати не всі. За попередніми підрахунками експертів, як мінімум 20% з тих громадян, що могли у 2024 році вийти на заслужений відпочинок — не зможуть цього зробити.


Людям доведеться працювати далі
Багатьом не вистачатиме саме цього одного року аби вийти на пенсію, тож людям доведеться працювати до 63 років, адже у наступному році мінімальний стаж буде вже 32 роки. Також багатьом українцям доведеться працювати навіть до 65 років. В цьому віці достатньо мати 15 років стажу, щоб претендувати на мінімальну гарантовану пенсію.Деякі нардепи розкритикували реформу і заявили, що в такому випадку доречніше було б одразу підвищити пенсійний вік до 65 років і не ставити перед людьми вимоги, які складно виконати. Однак переглядати реформу не будуть. Тож людям варто враховувати нові вимоги й готувати себе до того, що можливо прийдеться працювати не до 60 років, а більше.

Також у Пенсійному Фонді заявили, що ті кому не вистачає одного року до стажу можуть його офіційно докупити. Страхові платежі розрахують виходячи з розміру зарплати, яку отримує особа. Відповідно для кожного ця сума буде різною.

Комментарии

Новости Портала
Українцям нагадують про нові правила оплати за електроенергію: що треба знати?
Сегодня, 22:37 0

Українцям нагадують про нові правила оплати за електроенергію: що треба знати?

З червня тариф на електроенергію суттєво зріс. Тепер споживачі платять по 4,32 гривні за кВт/годину незалежно від того, скільки електроенергії було використано протягом місяця.

Действовать нужно немедленно: ПФУ сделал важное заявление, касающееся всех пенсионеров
Сегодня, 22:35 0

Действовать нужно немедленно: ПФУ сделал важное заявление, касающееся всех пенсионеров

В Украине лицо, выходящее на заслуженный отдых и оформляющее пенсию, может оформить и так называемое пенсионное удостоверение. Это важный документ, который теперь можно иметь в обычном пластиковом формате или в электронном — в приложении “Дия”.

Видео