China-Review.com.ua » Новости » У мережі обговорюють OnlyFake: сервіс генерує підроблені паспорти та права

У мережі обговорюють OnlyFake: сервіс генерує підроблені паспорти та права

Поделиться:
09 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 744
0
У мережі обговорюють OnlyFake: сервіс генерує підроблені паспорти та права

Шахраї навчилися за лічені хвилини створювати фотографії підроблених документів. У цьому їм допомагає нейромережа OnlyFake. АІ-художник генерує знімки паспортів і водійських прав на будь-яку людину.

На фотографії створюється враження, що посвідчення особи лежить на пухнастому килимі, наче хтось поклав його на підлогу і зробив спеціальний знімок, який потрібен на багатьох сайтах для перевірки.


Коштує така послуга “смішних” грошей – всього 15 доларів за одну фотографію. Експерти вважають, що коли сервіс заборонять, послугу все одно надаватимуть у даркнеті, але вже за великі гроші. “Ера відредагованих за допомогою Photoshop документів закінчується”, – йдеться в описі сервісу.

 
Наразі нейромережа вміє генерувати документи з 26 країн, включно з США, Великою Британією, Австралією, Канадою та низкою країн ЄС. Розробники не називають своїх імен і приймають оплату тільки криптовалютою.


Згенеровані сервісом OnlyFake не тільки реалістичні, а й проходять перевірки на криптобіржах. За даними 404 Media, за допомогою підроблених документів уже вдалося пройти перевірку KYC на криптобіржі OKX. Користувачі сайту також діляться своїм успіхом у використанні ШІ-документів для обходу перевірок на сайтах Binance, Kraken, Bybit, Bitget, Huobi і PayPal.


Журналісти 404 Media вважають, що подібні сервіси допомагають зловмисникам відмивати кошти і красти гроші. Для розв’язання проблеми експерти пропонують сайтам впроваджувати багатофакторну та поведінкову автентифікацію, запитувати одразу кілька документів для авторизації.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео