China-Review.com.ua » Новости » Порівняння камер Samsung Galaxy S24 Ultra з S23 Ultra

Порівняння камер Samsung Galaxy S24 Ultra з S23 Ultra

Поделиться:
04 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 254
0
Порівняння камер Samsung Galaxy S24 Ultra з S23 Ultra

В інтернеті з’явилися порівняння фото та відео можливостей Samsung Galaxy S24 Ultra і S23 Ultra.

Чи є сенс міняти Samsung Galaxy S23 Ultra на новий S24 Ultra заради камер?
Фронтальні камери в обох смартфонів вміють записувати відео в 4К 60 к/с зі стабілізацією. Але трохи кращий динамічний діапазон все-таки у S24 Ultra.


На основну камеру в 4К 60 к/с відео виходить досить близьким за якістю на обох флагманах. Тільки S24 Ultra робить сніг білуватим, а S23 Ultra – сіруватим. Увечері та вночі різниці в зйомці відео на основну камеру немає практично ніякої, а ось надширик на S24 Ultra помітно слабкіший, ніж на S23 Ultra. 


Що стосується фотографій, то різниця між смартфонами якщо і присутня, то не така вже й велика. Наприклад, при використанні 10-кратного зуму вдень її взагалі ви не помітите, а ось вночі її видно.


Портрети на S24 Ultra виходять більш деталізованими, ніж на S23 Ultra. Але це можна розгледіти, тільки якщо наблизити обличчя.

У деяких випадках при яскравому освітленні в приміщенні Galaxy S24 Ultra погано справляється з обробкою світла на відміну від S23 Ultra.


Висновок
Прогрес у Samsung Galaxy S24 Ultra порівняно з Galaxy S23 Ultra, звичайно ж, є. Наприклад, при 10-кратному збільшенні покращилася якість зображення, портрети теж стали більш якісними. Але головний мінус камери у новинки – це зйомка відео на ширик.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео