China-Review.com.ua » Новости » Українці першими запустили альтернативу AppStore

Українці першими запустили альтернативу AppStore

Поделиться:
02 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 620
0
Українці першими запустили альтернативу AppStore

З виходом iOS 17.4 компанія Apple дозволить користувачам встановлювати альтернативні магазини додатків і завантажувати звідти програми та ігри в обхід App Store. Українська компанія MacPaw перша анонсувала появу свого стору для iPhone.

Магазин називатиметься Setapp. Ось як описують свій проєкт розробники: “Наша мета – створити збалансовану екосистему застосунків, у якій розробники зможуть процвітати в рамках бізнес-моделі, що забезпечує справедливість і цінність”.

Логічно припустити, що в магазині додатків будуть представлені програми самого розробника MacPaw. Серед них Gemini 2 і аналог CleanMyMac (сервісу для очищення пам’яті від сміттєвих файлів).


Setapp – уже наявний онлайн-магазин додатків для Mac. Уперше його запустили в 2017 році. Магазин пропонує доступ до всього ПЗ за фіксовану щомісячну плату.


Можливо, користувачам Setapp на iPhone теж доведеться оформляти одну підписку натомість на всі додатки, представлені в стоці.

За словами представників MacPaw, шлях до конкурентоспроможного ринку на iOS все ще триває. Розробники понадіялися на співпрацю з іншими розробниками додатків. Терміни запуску стору поки не уточнюються.

Комментарии

Новости Портала
Українцям нагадують про нові правила оплати за електроенергію: що треба знати?
Сегодня, 22:37 0

Українцям нагадують про нові правила оплати за електроенергію: що треба знати?

З червня тариф на електроенергію суттєво зріс. Тепер споживачі платять по 4,32 гривні за кВт/годину незалежно від того, скільки електроенергії було використано протягом місяця.

Действовать нужно немедленно: ПФУ сделал важное заявление, касающееся всех пенсионеров
Сегодня, 22:35 0

Действовать нужно немедленно: ПФУ сделал важное заявление, касающееся всех пенсионеров

В Украине лицо, выходящее на заслуженный отдых и оформляющее пенсию, может оформить и так называемое пенсионное удостоверение. Это важный документ, который теперь можно иметь в обычном пластиковом формате или в электронном — в приложении “Дия”.

Видео