China-Review.com.ua » Новости » Українці першими запустили альтернативу AppStore

Українці першими запустили альтернативу AppStore

Поделиться:
02 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 469
0
Українці першими запустили альтернативу AppStore

З виходом iOS 17.4 компанія Apple дозволить користувачам встановлювати альтернативні магазини додатків і завантажувати звідти програми та ігри в обхід App Store. Українська компанія MacPaw перша анонсувала появу свого стору для iPhone.

Магазин називатиметься Setapp. Ось як описують свій проєкт розробники: “Наша мета – створити збалансовану екосистему застосунків, у якій розробники зможуть процвітати в рамках бізнес-моделі, що забезпечує справедливість і цінність”.

Логічно припустити, що в магазині додатків будуть представлені програми самого розробника MacPaw. Серед них Gemini 2 і аналог CleanMyMac (сервісу для очищення пам’яті від сміттєвих файлів).


Setapp – уже наявний онлайн-магазин додатків для Mac. Уперше його запустили в 2017 році. Магазин пропонує доступ до всього ПЗ за фіксовану щомісячну плату.


Можливо, користувачам Setapp на iPhone теж доведеться оформляти одну підписку натомість на всі додатки, представлені в стоці.

За словами представників MacPaw, шлях до конкурентоспроможного ринку на iOS все ще триває. Розробники понадіялися на співпрацю з іншими розробниками додатків. Терміни запуску стору поки не уточнюються.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео