China-Review.com.ua » Новости » Стандарт Wi-Fi 7 офіційно сертифіковано

Стандарт Wi-Fi 7 офіційно сертифіковано

Поделиться:
09 января, 2024
Автор: Admin2
1 336
0
Стандарт Wi-Fi 7 офіційно сертифіковано

Організація Wi-Fi Alliance, як і очікувалося, офіційно сертифікувала новий бездротовий стандарт Wi-Fi 7 (IEEE 802.11be) та опублікувала його специфікації. Wi-Fi 7 підтримує технологію Multi-Link Operation (MLO), яка дозволяє пристроям передавати та приймати дані одночасно в діапазонах 2,4 ГГц, 5 ГГц та 6 ГГц для збільшення пропускної спроможності, скорочення затримок та підвищення надійності.

 Крім того, ширина каналу вдвічі більша, ніж у Wi-Fi 6, і становить 320 МГц (там, де доступний діапазон 6 ГГц).На думку Wi-Fi Alliance, Wi-Fi 7 швидко поширюватиметься: очікується, що в 2024 році на ринок надійде більше 233 мільйонів пристроїв з підтримкою нового стандарту, а до 2028 року їх кількість зросте вже до 2,1 мільярда. Організація зазначає, що найновішу версію Wi-Fi найближчим часом будуть використовувати не лише смартфони, планшети, ноутбуки та бездротові роутери, а й пристрої віртуальної реальності, автомобілі та промислове обладнання з підтримкою інтернету речей.


Очікується, що Wi-Fi 7 зможе забезпечити максимальну швидкість передачі даних до 40 Гбіт/с, що майже вп'ятеро вище, ніж у попередньої версії. З новим бездротовим стандартом, наприклад, сумісні процесори Intel Meteor Lake, представлені менш ніж місяць тому, також його підтримує флагманський смартфон OnePlus 12, анонсований у Китаї в грудні минулого року і готується до міжнародного випуску найближчими днями.

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео