China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi 14 Ultra з камерою-монстром показали наживо

Xiaomi 14 Ultra з камерою-монстром показали наживо

Поделиться:
09 января, 2024
Автор: Admin2
1 576
0
Xiaomi 14 Ultra з камерою-монстром показали наживо

У мережі публікують “шпигунські” фото Xiaomi 14 Ultra. Флагман сфотографували в руках дівчини, коли вона тестувала можливості камери пристрою на вулиці.

Зовнішній вигляд смартфона розгледіти не вдасться, оскільки він захований під захисним чохлом. Однак деякі його частини все ж видно. Наприклад, виділяється виступ основної камери з 8 елементами, включаючи різні сенсори і світлодіодний спалах.

Спереду можна розгледіти екран з округленими краями. По центру розташований невеликий отвір для фронтальної камери.

 


Камерофон представлять на початку 2024 року. За даними Gizmochina, він стане першим гаджетом Xiaomi з двома телеоб’єктивами. Інсайдери також очікують побачити чип Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 і великий акумулятор ємністю 5180 мАг.

Раніше китайський бренд представив дві моделі лінійки Xiaomi 14. Багато в чому девайси стали першими. Вони отримали HyperOS, потужний процесор та інші топові характеристики.

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео