China-Review.com.ua » Новости » Українцям назвали найнебезпечнішу рідину для смартфонів

Українцям назвали найнебезпечнішу рідину для смартфонів

Поделиться:
06 января, 2024
Автор: Admin2
5 498
0
Українцям назвали найнебезпечнішу рідину для смартфонів

Найстрашніший напій – солодка газована вода. Якщо ви проллєте кока-колу або лимонад на електронний пристрій, то відновити його буде важко.

Солодкий напій здатний окислити контакти. Його особлива липкість ускладнює процес очищення плати, уточнюють експерти.

До інших небезпечних рідин відносять каву з молоком і цукром. Додавання молочної продукції робить напій жирним. Це все одно, що пролити на гаджет соняшникову олію. Теж дуже складно вимити, але не так погано, як із газованою водою”.


З міцним алкоголем і водою теж варто бути уважними, але для електроніки наслідки від них не такі фатальні. У першому випадку елементи покриються плівкою, але не окисляться. У другому випадку рідина може самостійно висохнути, не пошкодивши пристрій.

Якщо ви розлили велику кількість рідини на гаджет, то варто одразу ж звернутися до фахівця в сервісний центр. Там ваш смартфон або ноутбук спробують врятувати, але успіх операції залежатиме від об’єму пролитого напою та його місця потрапляння.

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео