China-Review.com.ua » Новости » Українцям назвали найгірше місце для роутера у квартирі

Українцям назвали найгірше місце для роутера у квартирі

Поделиться:
05 июля, 2023
Автор: Admin2
1 607
0
Українцям назвали найгірше місце для роутера у квартирі

Українцям рекомендується відмовитись від встановлення Wi-Fi роутера в спальні, оскільки неправильне розміщення маршрутизатора веде до підвищеного ризику для здоров’я. Про найгірше місце для роутера розповів фахівець з розгортання комп’ютерних мереж.

“Під близьким розташуванням передбачається розміщення пристрою в [житловій] кімнаті, а також там, де ви часто проводите час сну та відпочинку”, – зазначив він.

За словами фахівця, постійна дія навіть невеликого випромінювання сучасних роутерів з досить близької відстані може мати несприятливі наслідки для здоров’я.


«Основне правило безпеки: якщо пристрій може бути підключений до Інтернету через кабель, треба підключати через кабель. Вимикайте роутер на ніч або на час, коли не використовуєте гаджети», – порадив Шарлай.

Фахівець також додав, що варто обирати пристрій спеціально під площу приміщення. Наприклад, він навів те, що українцям не варто купувати і встановлювати спеціальну багатоканальну Mesh-систему, якщо їх квартира за площею менше 50 квадратних метрів.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео