China-Review.com.ua » Новости » Нова тема Red eye для MIUI 14 + HyperOS, яка прикрасять будь-який Xiaomi

Нова тема Red eye для MIUI 14 + HyperOS, яка прикрасять будь-який Xiaomi

Поделиться:
01 января, 2024
Автор: Admin2
1 739
0
Нова тема Red eye для MIUI 14 + HyperOS, яка прикрасять будь-який Xiaomi

Сьогодні я хочу показати вам нову роботу дизайнера Fatih, яка адаптована для двох режимів встановлення, а також для кількох версій MIUI та в тому числі для HyperOS. (З опису автора)

Прикольна завантажувальна анімація. Екран блокування візуально лаконічний, доступні камера та ліхтарик. Повідомлення відображаються коректно.


Віджет на робочому столі чомусь відкриває тільки дабл тапом (дожили)) Іконопак відмінний з накладенням. Правда адаптований не для всіх програм, але й у вічі це сильно не впадає. Кількість колонок у папках за промовчанням. Сітка робочого столу 4*6, 5*6.


На панелі повідомлень повідомлення на окремих симпатичних підкладках. У центрі управління та шторці змінені тогли та тайли. У налаштуваннях на перший погляд за замовчуванням, але деякі вкладки мають зміни вимикачів. У дзвонилці англійський номеронабирач. Фото вихідного дзвінка звичайне. Дві сім карти розділені різними кольорами.


Тест RN 10 PRO/RN 11 PRO 5G, MIUI 13/14, ANDROID 12/13. Встановилася однаково добре. Для власників дзвонилки від Гугла нагадаю, що темами вони не змінюються.


Дивимося колажі та ділимося своїми враженнями:

Сьогодні я хочу показати вам нову роботу дизайнера Fatih, яка адаптована для двох режимів встановлення, а також для кількох версій MIUI та в тому числі для HyperOS. (З опису автора) Сьогодні я хочу показати вам нову роботу дизайнера Fatih, яка адаптована для двох режимів встановлення, а також для кількох версій MIUI та в тому числі для HyperOS. (З опису автора) 

Тема доступна у глобальних регіонах. Після застосування рекомендується перезавантажити пристрій для коректного відображення всіх компонентів і видалення хвостів від попередньої теми.


Завантижити

Комментарии

Новости Портала
Телевизоры серии Xiaomi TV A PRO начали продаваться в Украине: цена и характеристики
20 мая, 2024 0

Телевизоры серии Xiaomi TV A PRO начали продаваться в Украине: цена и характеристики

Новая серия телевизоров Хiaomi TV A PRO благодаря премиальному дизайну со сверхтонкой металлической рамкой и изящной подставкой выглядит стильно и отвечает всем современным потребностям требовательного зрителя.

В Польше запустят приложение, которое будет автоматически проверять перемещение украинцев
20 мая, 2024 0

В Польше запустят приложение, которое будет автоматически проверять перемещение украинцев

Польша планирует ввести новую систему мониторинга пребывания украинцев и мгновенно приостанавливать выплаты выезжающим из страны, сообщил заместитель министра внутренних дел Польши Мацей Дущик.

Видео