China-Review.com.ua » Новости » Названо речі, які найбільше дратують українців у смартфонах

Названо речі, які найбільше дратують українців у смартфонах

Поделиться:
14 декабря, 2023
Автор: Admin2
1 514
0
Названо речі, які найбільше дратують українців у смартфонах

Смартфони стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, але іноді вони є джерелом роздратування для їхніх власників. Редакція проаналізувала дослідження та опитування на тему того, які моменти дратують користувачів у смартфонах, і вибрала основні джерела негативних емоцій.

Погана батарея. Одним із головних джерел роздратування є недостатній час автономної роботи гаджета. Користувачі часто стикаються з нестачею заряду в найбільш невідповідний момент.
Зависання і лаги. Ніхто не любить, коли смартфон починає підвисати або гальмувати в найбільш невідповідний момент, і це викликає обурення.
Спам. Безліч додатків і сайтів буквально засипають користувачів нав’язливою рекламою і спамом, а повідомлення про них відволікають від справ.
Брак сховища. Постійна боротьба з нестачею вільного місця на пристрої також може викликати стрес.
Спливаючі повідомлення. Постійні сповіщення від найрізноманітніших застосунків теж не додають радості власникам смартфонів, особливо якщо вони відбуваються в найневідповідніший момент.
Відсутність сигналу. Проблеми з мобільним зв’язком або Wi-Fi можуть викликати роздратування, особливо в місцях з поганим покриттям.
Складність налаштування. Деякі користувачі виходять із себе, коли їм доводиться боротися із зайвою складністю налаштувань та інтерфейсу.
Відсутність актуальних оновлень операційної системи.

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео