China-Review.com.ua » Новости » Які предмети у домі зменшують швидкість Wi-Fi

Які предмети у домі зменшують швидкість Wi-Fi

Поделиться:
20 сентября, 2023
Автор: Admin2
2 153
0
Які предмети у домі зменшують швидкість Wi-Fi

Слабкий інтернет-зв’язок у вашому житловому приміщенні може бути пов’язаний не лише з можливостями вашого роутера, провайдера або пристрою, яким ви користуєтесь. Це також може залежати від місця розташування роутера.

По-перше, мікрохвильова піч може бути винуватцем, оскільки вона випромінює електромагнітні хвилі приблизно на тій же частоті, що і більшість Wi-Fi роутерів, приблизно 2,4 ГГц. Коли обидва пристрої використовуються одночасно, ви можете відчувати переривання сигналу. Стіни з таких матеріалів, як цегла, мармур і бетон, також можуть діяти як бар’єри, перешкоджаючи ефективній передачі сигналів Wi-Fi.


Бездротові стаціонарні телефони, якщо вони у вас все ще є, також можуть порушувати підключення до Інтернету. Пристрої з підтримкою Bluetooth, такі як бездротова миша або навіть електричний чайник, можуть перешкоджати проходженню сигналу Wi-Fi, якщо вони розташовані занадто близько до роутера. Великі акваріуми є ще однією перешкодою, оскільки і скло, і вода можуть перешкоджати сигналу Wi-Fi, якщо роутер знаходиться поруч.


Негабаритні меблі та предмети декору можуть створювати подібні проблеми. Дзеркала можуть відбивати радіохвилі роутера, якщо вони розташовані надто близько, впливаючи на сигнал. Нарешті, радіокеровані іграшки можуть перекривати частоту роутера, що призводить до послаблення сигналу.

Комментарии

Новости Портала
В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників
Вчера, 20:51 0

В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників

Відтепер бронювання працівників різноманітних установ та підприємств в Україні можна буде здійснювати у цифровому форматі через додаток «Дія». Відповідну постанову вже схвалив Кабінет Міністрів.

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
14 июня, 2024 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Видео