China-Review.com.ua » Новости » Google відключить календар на мільйонах смартфонів

Google відключить календар на мільйонах смартфонів

Поделиться:
28 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 233
0
Google відключить календар на мільйонах смартфонів

Штатний додаток “Google Календар” з наступного року не працюватиме на смартфонах з Android 7 на борту. Інакше ОС називається Android Nougat (“Нуга”).

Експерти з AndroidPolice виявили в новій версії календаря інформацію, згідно з якою, незабаром для роботи додатка буде потрібно оновити смартфон до Android 8.0 або пізнішої версії системи. Користуватися програмою буде неможливо, а під час запуску на екрані з’явиться таке попередження:


“Google Календар” – популярна штатна утиліта, встановлена майже на кожному Android-смартфоні. Деякі виробники оснащують свої смартфони фірмовими прошивками, де цієї програми немає, однак у більшості вона все ж таки встановлена.


На даний момент на землі мільярди Android-смартфонів, а на Android 7 припадає 2,6% користувачів. Для порівняння, Android 13 користуються 22,4% людей. Нагадаємо, Android 7 презентували у 2016 році разом із першим смартфоном Google Pixel.

Користувачам старих девайсів доведеться вирішувати проблему трьома способами:


  • оновитися до нової ОС,
  • придбати новий апарат,
  • користуватися сторонніми календарями, завантаженими з Google Play.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео