China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi відмовилась підтримувати 4 популярні смартфони

Xiaomi відмовилась підтримувати 4 популярні смартфони

Поделиться:
24 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 539
0
Xiaomi відмовилась підтримувати 4 популярні смартфони

Компанія Xiaomi оголосила про закінчення підтримки чотирьох популярних моделей смартфонів, випущених у 2020 році. Про це повідомляє портал NotebookCheck.

Серед пристроїв, що потрапили до списку значаться бюджетні Poco X3 і Poco X3 NFC, а також субфлагманські Xiaomi Mi 10T і Mi 10T Pro. Ці пристрої більше не отримуватимуть оновлення операційної системи Android і патчі безпеки, які захищають їх від потенційних загроз.

Це рішення відповідає політиці Xiaomi, яка передбачає трирічний термін підтримки для своїх смартфонів. Однак деякі пристрої бренду можуть підтримуватися довше, а їхні власники можуть розраховувати на чотири роки оновлення Android і до п’яти років підтримки патчами безпеки.


Користувачі, які продовжать використовувати смартфони Xiaomi, що втратили підтримку, можуть наражати себе на ризик стати жертвами злому, крадіжки даних або інших атак. Користувачам рекомендується в такому разі звернути увагу на актуальні пристрої, або встановити кастомну прошивку, однак цей спосіб має цілу низку недоліків.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео