China-Review.com.ua » Новости » Флагмани Redmi K70 і K70 Pro засвітились на фото

Флагмани Redmi K70 і K70 Pro засвітились на фото

Поделиться:
13 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 187
0
Флагмани Redmi K70 і K70 Pro засвітились на фото

У китайській соцмережі Weibo з’явилися свіжі зображення майбутніх флагманів Redmi K70 і K70 Pro. Зокрема, вони розкривають ключові особливості дизайну цих пристроїв.

На одному із зображень представлений Redmi K70 у білому кольорі. Розташування трьох камер зі світлодіодним спалахом на задній панелі схоже зі складним флагманом Xiaomi Mix Fold 3. При цьому грані смартфона, найімовірніше, зроблені з металу.


Інші зображення, судячи з усього, були вирізані з офіційного промо-ролика Redmi K70 Pro. На них показаний смартфон у чорному кольорі з основною камерою на 50 Мп. На верхньому торці видно мікрофон, ІЧ-передавач і решітку динаміка, а на нижньому – ще один динамік, порт USB-C, мікрофон і слот для SIM-карти.За даними інсайдерів, Redmi K70 і K70 Pro будуть оснащені чипсетами Snapdragon 8 Gen 2 і Snapdragon 8 Gen 3, відповідно. Очікується, що Xiaomi представить нові смартфони до кінця листопада.

Комментарии

Новости Портала
Топ вакансий с бронированием от мобилизации: что предлагают украинцам
Сегодня, 18:32 0

Топ вакансий с бронированием от мобилизации: что предлагают украинцам

В Украине вакансии с отметкой "с бронированием" предлагают для пиарщиков, кассиров и разнорабочих. Работодатели сначала получают возможность бронировать своих сотрудников, а затем предлагает это как конкурентное преимущество при поиске работников.

Топ вакансій з бронюванням від мобілізації: що пропонують українцям
Сегодня, 18:30 0

Топ вакансій з бронюванням від мобілізації: що пропонують українцям

В Україні вакансії з позначкою “із бронюванням” пропонують для піарників, касирів та різноробів. Роботодавці спочатку отримують можливість бронювати своїх співробітників, а потім пропонує це як конкурентну перевагу при пошуку працівників.

Видео