China-Review.com.ua » Новости » З’явився список смартфонів Xiaomi, які скоро отримають MIUI 15

З’явився список смартфонів Xiaomi, які скоро отримають MIUI 15

Поделиться:
12 сентября, 2023
Автор: Admin2
2 704
0
З’явився список смартфонів Xiaomi, які скоро отримають MIUI 15

Ентузіасти роздобули й опублікували повний список смартфонів і планшетів Xiaomi, Redmi і Poco, які незабаром отримають нову прошивку – MIUI 15. Моделі пристроїв перерахував портал XiaomiUI.

У список потрапили 39 гаджетів Xiaomi, 28 пристроїв Redmi і 16 смартфонів Poco. Найстарішими девайсами Xiaomi, яким пророкують оновлення, стали смартфони із серій Xiaomi 11 Ultra, Mi 11 і 11i, а також планшети Xiaomi Pad 5 і 5 Pro. У Redmi – серії смартфонів K40, Note 10 5G, Note 10S, а також планшети Redmi Pad і Redmi Pad SE. У Poco – серія M4, а також моделі X4 Pro 5G і X4.


За даними XiaomiUI, флагмани Xiaomi і Poco почнуть отримувати оновлення вже у 2023 році. Чим молодша і дешевша модель, тим пізніше очікується отримання прошивки. Про терміни отримання апдейта для пристроїв Redmi інформації немає, однак у XiaomiUI вважають, що насамперед оновлення надійдуть на китайські версії смартфонів і планшетів.


Очікується, що Xiaomi почне поширювати MIUI 15 вже в листопаді 2023 року. Редакція XiaomiUI впевнена в точності опублікованого списку на 99%.

Комментарии

Новости Портала
Обновление данных без похода в ТЦК: гайд от Мницифры
Вчера, 17:25 0

Обновление данных без похода в ТЦК: гайд от Мницифры

Министерство цифровой трансформации обнародовало инструкцию о том, как обновить данные военного учета в Центре предоставления административных услуг (ЦНАП) без посещения ТЦК.

Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри
Вчера, 17:24 0

Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри

Міністерство цифрової трансформації оприлюднило інструкцію про те, як оновити дані військового обліку в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) без відвідування ТЦК.

Видео