China-Review.com.ua » Новости » Нова тема Neon night для MIUI 14 порадувала всіх фанів смартфонів Xiaomi

Нова тема Neon night для MIUI 14 порадувала всіх фанів смартфонів Xiaomi

Поделиться:
12 ноября, 2023
Автор: Admin2
1 427
0
Нова тема Neon night для MIUI 14 порадувала всіх фанів смартфонів Xiaomi

Нова неонова робота дизайнера Amey Patil адаптована для двох режимів встановлення та змінює багато програм крім основних. Тема настільки гарна в обох режимах, що обов'язково знайде своїх шанувальників.

 Зміни кольорів внесені до WhatsApp, браузер Opera, календар і дзвонилку/повідомлення/контакти MIUI. Крім цього чудово виглядають будильник, безпека, провідник, калькулятор, нотатки, пошта Gmail та інші.


Майже всі компоненти теми виконані в бірюзово-бузкових тонах починаючи від екрану налаштувань і закінчуючи екраном вимкнення. Досконало відпрацьовано центр управління і взагалі весь рядок стану. Робота виконана на *ура *, за що величезний респект автору! І не забудьте зайти в основні налаштування локскрину, тому що там можна змінити розташування, колір та стиль відображення часу та дати. Також можна заблюрити шпалери, змінити розташування та колір тексту заряджання та текст розблокування. Вимкнути динамічний спектр у муз.плеєрі та інше...


Тест на RN 11 PRO 5G/RN 10 PRO, MIUI 14, ANDROID 13. В обох режимах застосувалася чудово і виглядає просто чудово своїми неоновими фарбами, які добре і вміло підібрані. Усі зміни ви побачите на прикріплених колажах, тому для довгого опису не бачу сенсу. Для власників дзвонилки від Гугла нагадаю, що темами вони не змінюються.
Скріншотів багато, дивимося:

Нова тема Neon night для MIUI 14 порадувала всіх фанів смартфонів Xiaomi Нова тема Neon night для MIUI 14 порадувала всіх фанів смартфонів Xiaomi Нова тема Neon night для MIUI 14 порадувала всіх фанів смартфонів Xiaomi 


Тема доступна у глобальних регіонах. Після застосування рекомендується перезавантажити пристрій.
Завантажити

Комментарии

Новости Портала
Обновление данных без похода в ТЦК: гайд от Мницифры
Вчера, 17:25 0

Обновление данных без похода в ТЦК: гайд от Мницифры

Министерство цифровой трансформации обнародовало инструкцию о том, как обновить данные военного учета в Центре предоставления административных услуг (ЦНАП) без посещения ТЦК.

Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри
Вчера, 17:24 0

Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри

Міністерство цифрової трансформації оприлюднило інструкцію про те, як оновити дані військового обліку в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) без відвідування ТЦК.

Видео