China-Review.com.ua » Новости » Українців попередили про віруси, які можуть бути встановлені на смартфон виробником

Українців попередили про віруси, які можуть бути встановлені на смартфон виробником

Поделиться:
05 октября, 2023
Автор: Admin2
1 496
0
Українців попередили про віруси, які можуть бути встановлені на смартфон виробником

Експерт з інформаційної безпеки Юрій Шарлай заявив, що нові смартфони можуть бути заражені шкідливими програмами ще до надходження у продаж.За словами експерта, є два варіанти зараження нових смартфонів шкідливими програмами. За першого з них такі програми завантажуються в смартфон ще на виробництві. Шарлай зазначив, що таке трапляється з дешевими китайськими моделями. Виробники подібної продукції намагаються заробити не тільки на самих смартфонах, а й на персональних даних користувачів, що перепродаються.


При другому варіанті вірус може бути встановлений на пристрій вже в Україні. Однак, на думку експерта, таке можливо швидше теоретично.

Шарлай вважає, що крім встановлення мобільного антивірусу, рядовий користувач не має можливості боротися з подібними шкідливими програмами. Видалити ж убудований на виробництві в операційну систему вірус практично неможливо. У зв’язку з цим експерт запропонував не купувати дешеві смартфони маловідомих виробників, а вибирати гаджети більш відомих марок.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео