China-Review.com.ua » Новости » Нові iPhone ламаються під час використання неправильної зарядки

Нові iPhone ламаються під час використання неправильної зарядки

Поделиться:
15 сентября, 2023
Автор: Admin2
1 685
0
Нові iPhone ламаються під час використання неправильної зарядки

Використання несертифікованих блоків живлення та кабелю USB-С може назавжди вивести з ладу нові смартфони Apple із серії iPhone 15. Про це повідомляє видання Business Insider (BI), посилаючись на слова власниці сервісного центру iPad Rehab Джеси Джонс.

Джонс заявила, що підроблені зарядні пристрої та кабелі живлення не мають належних засобів захисту смартфонів, передбачених Apple. Тому їх використання може призвести до поломки смартфона у випадку, наприклад, стрибка напруги в електромережі.


«Високоякісні зарядні пристрої, по суті, є маленькими електронними пристроями з крихітними платами і чіпами всередині. Наприклад, в офіційному кабелі Lightning від Apple є два чіпи: один підтверджує, що аксесуар зроблено відповідно до вимог вендора, а інший діє як запобіжник. Завдяки ньому у разі перепаду напруги буде зламано лише зарядний пристрій, а не сам смартфон», – сказала вона.


Також Джонс попередила, що користувачам несертифікованих аксесуарів варто особливо обережно підключатися до громадських джерел живлення. До них відносяться розетки готельних номерів, роз’єми в сидіннях літаків, автомобільні консолі та не тільки.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео