China-Review.com.ua » Новости » Нові iPhone ламаються під час використання неправильної зарядки

Нові iPhone ламаються під час використання неправильної зарядки

Поделиться:
15 сентября, 2023
Автор: Admin2
1 719
0
Нові iPhone ламаються під час використання неправильної зарядки

Використання несертифікованих блоків живлення та кабелю USB-С може назавжди вивести з ладу нові смартфони Apple із серії iPhone 15. Про це повідомляє видання Business Insider (BI), посилаючись на слова власниці сервісного центру iPad Rehab Джеси Джонс.

Джонс заявила, що підроблені зарядні пристрої та кабелі живлення не мають належних засобів захисту смартфонів, передбачених Apple. Тому їх використання може призвести до поломки смартфона у випадку, наприклад, стрибка напруги в електромережі.


«Високоякісні зарядні пристрої, по суті, є маленькими електронними пристроями з крихітними платами і чіпами всередині. Наприклад, в офіційному кабелі Lightning від Apple є два чіпи: один підтверджує, що аксесуар зроблено відповідно до вимог вендора, а інший діє як запобіжник. Завдяки ньому у разі перепаду напруги буде зламано лише зарядний пристрій, а не сам смартфон», – сказала вона.


Також Джонс попередила, що користувачам несертифікованих аксесуарів варто особливо обережно підключатися до громадських джерел живлення. До них відносяться розетки готельних номерів, роз’єми в сидіннях літаків, автомобільні консолі та не тільки.

Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео