China-Review.com.ua » Новости » Новий iPhone не можна буде зарядити старим кабелем

Новий iPhone не можна буде зарядити старим кабелем

Поделиться:
13 сентября, 2023
Автор: Admin2
1 363
0
Новий iPhone не можна буде зарядити старим кабелем

Компанія Apple представила нове покоління iPhone 15. Запис презентації нових продуктів показали на сайті компанії,.

Ціни на iPhone 15 починаються з 799 доларів та 899 доларів за iPhone 15 Plus. Стверджується, що камера у нових гаджетів як iPhone 14 Pro — 48 мегапікселів, а також дворазовий зум без втрати якості знімка. Компанія використовувала машинне навчання для виявлення людини в кадрі, що дозволяє користувачам перетворювати зображення на портрет у додатку «Фото», одразу чи пізніше.


Крім того, у нових моделях роз’єм Lightning, який Apple використовувала в портативній техніці більше десяти років – з 2012 року – замінили на USB-С.

iPhone 15 отримав процесор A16 Bionic (дебютував у iPhone 14 Pro у 2022 році). Також заявлено «збільшений» акумулятор.

Apple заявила, що зарядні кабелі USB-C поставляються як в iPhone 15, так і в зарядному чохлі для пристроїв AirPods Pro, що дозволяє використовувати ті ж зарядні кабелі, які вже використовуються для iPad та Mac.

У 2020 році Apple прибрала навушники та зарядку з комплекту iPhone 12. У комплекті залишився лише кабель Lighting – USB-C.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео