China-Review.com.ua » Новости » Функціонал “Дії” урізали для чоловіків призовного віку

Функціонал “Дії” урізали для чоловіків призовного віку

Поделиться:
05 августа, 2023
Автор: Admin2
2 579
0
Функціонал “Дії” урізали для чоловіків призовного віку

Після повномасштабного вторгнення у додатку “Дія” було заблоковано багато послуг. З часом їх почали розблоковувати і навіть вдосконалювати та додавати нові опції.

Ось і зараз з’явилася чудова новина. Тепер через “Дію” знову можна змінити власне місце проживання. Слід лише подати заявку через додаток і в реєстрі інформація оновлюється автоматично. Наразі послуга доступна для жінок, дітей та чоловіків, які не підлягають мобілізації, чи звільнені від неї.


Про оновлення повідомив Михайло Федоров

Про дане оновлення розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Він розповів про ключові моменти, які стосуються даної послуги:


Щоб змінити місцепроживання дитини потрібно щоб заявку подавав хтось з батьків, це має бути повнолітня особа, і при цьому має бути дозвіл від іншого з батьків.
Наразі Мінцифри спільно з Міністерством оборони працюють над тим, щоб послуга стала доступною й для чоловіків, які є військовозобов’язаними.
В Мінюсті додали, що завдяки цій послузі, при реєстрації у власному житлі місце проживання автоматично буде змінюватися.
Щоб скористуватися послугою та змінити власне місце проживання, потрібно зробити наступні дії:

вибрати “Послуги” – “Зміна місця проживання”;
вказати, чиє місце проживання змінюється (своє або дитини);
перевірити інформацію про поточне місце проживання;
вибрати нову адресу та вказати контактні дані;
сплатити адміністративний збір.


Після цього заявка буде опрацьовуватися. Результат опрацювання буде надіслано у додатку. Щоб задекларувати своє місце проживання у помешканні іншої особи, потрібно що всі власники цього житла дали на це згоду. Також, нерухомість немає бути в іпотеці, а право власності на неї має бути внесене у реєстр з 2013 року.


Також в “Дії” можна згенерувати та отримати довідку про місце реєстрації.

Комментарии

Новости Портала
Google отключит календарь на миллионах смартфонов
Сегодня, 19:02 0

Google отключит календарь на миллионах смартфонов

Штатное приложение Google Календарь со следующего года не будет работать на смартфонах с Android 7 на борту. Иначе ОС называется Android Nougat (Нуга).

Google відключить календар на мільйонах смартфонів
Сегодня, 19:00 0

Google відключить календар на мільйонах смартфонів

Штатний додаток “Google Календар” з наступного року не працюватиме на смартфонах з Android 7 на борту. Інакше ОС називається Android Nougat (“Нуга”).

Видео