China-Review.com.ua » Новости » Швидка зарядка Redmi заряджає телефон від 0 до 100% за 5 хвилин

Швидка зарядка Redmi заряджає телефон від 0 до 100% за 5 хвилин

Поделиться:
14 марта, 2023
Автор: Admin2
1 162
0
Швидка зарядка Redmi заряджає телефон від 0 до 100% за 5 хвилин

В рамках виставки MWC 2023 Xiaomi продемонструвала на своєму стенді можливості швидкого заряджання з рекордною потужністю 300 Вт. При цьому розробники відзначили, що зарядний пристрій має той же розмір, що й у його попередника, а завдяки поліпшеній конструкції і системі охолодження.

Для демонстрації було обрано смартфон Redmi Note 12 Pro+, оснащений батареєю ємністю 4100 мАг. Через трохи більше однієї хвилини заряд досяг 20%, позначку 50% апарат подолав за 2 хвилини 12 секунд, а на повну зарядку акумулятора пішло трохи менше 5 хвилин. Допоміжний прилад показав, що максимальна споживана потужність зарядного пристрою становила 300 Вт.
 
 
Виробник зазначив, що в батареї використовуються потужніші елементи 15C, що складаються з нових вуглецевих матеріалів, що дозволило зменшити товщину електродів на 35%. Разом з тим це забезпечує більш високу щільність потужності та знижену кількість тепла, що виділяється у процесі. Що стосується безпеки, Xiaomi заявила, що в систему вбудовано понад 50 функцій для відстеження струму, напруги та температури.

Комментарии

Новости Портала
Дуров назвав місячну аудиторію Telegram
Вчера, 16:15 0

Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Творець Telegram Павло Дуров оголосив про досягнення платформою позначки в 900 млн активних користувачів щомісяця.

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb
Вчера, 15:58 0

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb

Один из самых популярных мобильных операторов Украины – Киевстар будет официальным представителем британской компании OneWeb в Украине. Благодаря этому оператор станет предоставлять услуги высокоскоростного спутникового интернета — альтернативу Старлинку. Об этом

Видео