Вийшов додаток XChat це захищений месенджер від Ілона Маска
Компанія X, що належить Ілону Маску, випустила месенджер XChat у вигляді окремої програми. Менш ніж за добу програма увійшла в топ безкоштовних програм App Store відразу в ряді країн, а в деяких регіонах і зовсім піднялася на перше місце.
Новий сервіс працює окремо від основної програми X, хоча вбудовані повідомлення в соцмережі поки що зберігаються. Фактично це повноцінний конкурент сучасним месенджерам на зразок Telegram чи WhatsApp. Причому X робить ставку на приватність та великі групові чати.
Серед основних можливостей XChat:
- наскрізне шифрування повідомлень;
- редагування та видалення повідомлень для всіх учасників чату;
- зникаючі повідомлення;
- блокування скріншотів;
- аудіо- та відеодзвінки;
- відправка фото, відео та файлів;
- групові чати до 350 учасників (з обіцянкою розширення);
- відсутність реклами та трекінгу всередині програми.
Поки що програма XChat вийшла тільки для iOS.