Нейросітка Grok 4.2 із надшвидким навчанням стала загальнодоступною
Ілон Маск оголосив про перехід ШІ-моделі Grok 4 на стадію бета-тестування. Тепер випробувати можливості нейромережі зі здатністю до «надшвидкого» навчання може будь-хто.
Маск поділився анонсом у своєму профілі X. Нова версія не включається автоматично: її потрібно вибрати вручну на сайті веб-версії або в налаштуваннях клієнта.
За словами підприємця, нейромережа здатна дуже швидко навчатися, і тому оновлюватиметься щотижня. Стабільна версія 4.2, за його словами, «приблизно на порядок» розумніша і швидша, ніж базова модель Grok 4.
Для доступу до фірмового сервісу потрібна IP-адреса країни, в якій Grok офіційно підтримується (Росія до їх списку не входить).