У мережі з'явився передбачуваний дизайн Xiaomi 18
China-Review.com.ua » Новости » У мережі з'явився передбачуваний дизайн Xiaomi 18

У мережі з'явився передбачуваний дизайн Xiaomi 18

Поделиться:
15 февраля, 2026
Автор: Admin2
2 272
0
У мережі з'явився передбачуваний дизайн Xiaomi 18

Китайський техноблогер опублікував у соцмережі Weibo рендер, де показаний ймовірний дизайн Xiaomi 18.

На зображенні Xiaomi 18 має білу задню панель, корпус із плоскими гранями і взагалі зовні дуже схожий на смартфони iPhone. Верхній лівий кут задньої панелі містить квадратний модуль камери з трьома датчиками, LED-спалахом та позначкою Leica.


Відомий інсайдер Digital Chat Station раніше розкрив деякі характеристики смартфона: новинка має отримати дисплей діагоналлю від 6,3 до 6,4 дюйми, телевізор на 200 Мп, чіп Snapdragon 8 Elite Gen 6 і ще більш ємну АКБ, ніж у поточного Xiaomi 17 з 70.


Загалом до лінійки Xiaomi 18 увійдуть три моделі: базова, версії Pro та Pro Max. Дата прем'єри серії поки що не оголошена.

Комментарии

Новости Портала
Блогер порівняв швидкість роботи iPhone 11 на iOS 26 та iOS 27
22 июня, 2026 0

Блогер порівняв швидкість роботи iPhone 11 на iOS 26 та iOS 27

Автор YouTube-каналу iDeviceHelp вирішив перевірити заяви Apple про покращену оптимізацію в iOS 27. І для цього він обрав iPhone 11 – модель 2019 року, яка офіційно отримала оновлення. Нагадаємо, що компанія обіцяє на 30% швидший запуск додатків, до 70% прискорену

Представлений OPPO Reno15 A: ємний акумулятор, камера з OIS та захист IP68
22 июня, 2026 0

Представлений OPPO Reno15 A: ємний акумулятор, камера з OIS та захист IP68

Компанія OPPO випустила новий середньобюджетний смартфон Reno15 A. Відмінними рисами пристрою стали хороша автономність, пристойний обсяг пам'яті з можливістю розширення накопичувача та надійний захист від пилу та води.

Видео