Голова ОП Андрій Єрмак написав заяву на відставку
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що голова Офісу Президента Андрій Єрмак подав у відставку.
Рішення Єрмака пов’язують із численними обвинуваченнями у корупційних схемах та зловживанні службовим становищем, які останнім часом активно обговорюються у медіа та серед політичних експертів. Його відставка може стати спробою уникнути подальшого громадського та політичного тиску.