iOS 26 навчить iPhone краще заощаджувати заряд АКБ
Тестувальники бета-версії iOS 26 виявили у прошивці нову корисну функцію. З її допомогою iPhone зможе довше працювати від одного заряду акумулятора - правда, без підводного каміння такий "буст" не обійдеться.
У разі активації перемикача Adaptive Power смартфон почне відстежувати інтенсивність витрати заряду. Якщо вона в якийсь момент виявиться вищою за середню, iPhone почне знижувати продуктивність заліза задля покращення автономності: зменшувати яскравість підсвічування дисплея та/або частоту процесора. При досягненні рівня заряду 20% може автоматично включитися стандартний режим економії енергії.
Приблизно про це повідомляло видання Bloomberg ще в травні з посиланням до тонкого iPhone 17 Air з порівняно невеликою ємністю акумулятора. Перемикач Adaptive Power можна знайти в меню налаштувань тестової версії нової операційної системи. Публічна "бета" iOS 26 вийде в липні, а стабільний реліз почне розповсюджуватися восени.