Xiaomi випустила принтер для смартфонів
China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi випустила принтер для смартфонів

Xiaomi випустила принтер для смартфонів

Поделиться:
15 июля, 2024
Автор: Admin2
1 379
0
Xiaomi випустила принтер для смартфонів

Компанія Xiaomi представила новий продукт під брендом Mijia – Pocket Photo Printer 1S. Цей пристрій дає змогу друкувати фотографії безпосередньо з підключеного мобільного пристрою.

Користувачі можуть налаштовувати процес друку за допомогою фірмового додатка Mi Home. Перед друком вони можуть вибрати фотофільтри або додати водяні знаки.
 
Принтер також підтримує функції AR, даючи змогу користувачам додавати відео або аудіо до надрукованих фотографій через застосунок, роблячи пам’ятні моменти динамічнішими. Mijia Pocket Photo Printer 1S підключається до смартфонів через Bluetooth і використовує для друку фотопапір ZINK.
 
Кишеньковий фотопринтер Mijia Pocket Photo Printer 1S буде доступний для купівлі за ціною від 399 юанів (близько 55 доларів) з 19 липня. Папір для фотодруку, що продається окремо, коштуватиме 99 юанів (близько 15 доларів) за пачку з 50 аркушів.

Комментарии

Новости Портала
Xiaomi випустила розумну станцію для приготування чаю
Вчера, 22:30 0

Xiaomi випустила розумну станцію для приготування чаю

Xiaomi представила нову кухонну станцію Mijia Smart Tea Bar Pro, яка поєднує функції термопоту та чайника. Пристрій здатний повністю автономному режимі заварювати різні види гарячих напоїв.

Який найдешевший тариф Київстар, Vodafone та lifecell у 2026 році: актуальні ціни
Вчера, 22:15 0

Який найдешевший тариф Київстар, Vodafone та lifecell у 2026 році: актуальні ціни

Під час вибору мобільного тарифу більшість українців звертає увагу насамперед на його вартість. Водночас важливо оцінювати і кількість мобільного інтернету, хвилин для дзвінків та додаткові можливості, які пропонує оператор.

Видео