China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi випустила під брендом Mijia чотиридверний холодильник

Xiaomi випустила під брендом Mijia чотиридверний холодильник

Поделиться:
03 июля, 2024
Автор: Admin2
877
0
Xiaomi випустила під брендом Mijia чотиридверний холодильник

Компанія Xiaomi представила в рамках своєї екосистеми Mijia новий чотиридверний холодильник, що одержав відповідну назву Mijia Fresh Storage Ice Crystal.


Чотири дверцята новинки мають 3,2-мілімітрові художні скляні панелі, які легко очищаються. При цьому виробник стверджує, що дане зносостійке покриття і на ньому не збираються жир і бруд.


Холодильник Fresh Storage Ice Crystal має об'єм зберігання 439 літрів – місткість холодильної частини становить 260 літрів, а морозильної камери – 154 літри. Також є відсік об'ємом 25 літрів для дитячого харчування.


Тут варто відзначити, що в холодильній частині використовується технологія циркуляції повітряного охолодження на 360 градусів, що дозволяє досягти швидкого та рівномірного охолодження без необхідності розморожування.


Потужність заморожування досягає 7 кг за 12 годин і використовує компресор з частотою, що регулюється, у поєднанні з тихим вентилятором, частота обертання якого також автоматично регулюється. Гарантію на компресор холодильника встановлено в 10 років.

Вага холодильника становить 86 кг, а його габаритні розміри не перевищують 825 х 680 х 2030 мм за шириною, глибиною та висотою відповідно. Керувати пристроєм можна через фірмову програму Mijia або за допомогою голосового помічника XiaoAi. Підтримується також технологія HyperOS Connect.


Mijia Fresh Storage Ice Crystal вже доступний для придбання в Китаї за ціною близько $550, але на старті продажів він коштуватиме покупцям $480.

Комментарии

Новости Портала
Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung
Вчера, 17:00 0

Обновление One UI принесет новые возможности камеры на старые модели Samsung

На прошлой неделе компания Samsung выпустила новые сложные смартфоны Galaxy Z Fold 6 и Z Flip 6 с прошивкой One UI 6.1.1, содержащей несколько уникальных ИИ-функций. Теперь стало известно, что вскоре несколько других флагманов получат это обновление ПО.

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung
Вчера, 17:00 0

Оновлення One UI принесе нові можливості камери на старі моделі Samsung

Минулого тижня компанія Samsung випустила нові складні смартфони Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 з прошивкою One UI 6.1.1, в якій містяться кілька унікальних ШІ-функцій. Тепер стало відомо, що скоро кілька інших флагманів отримають це оновлення ПЗ.

Видео