China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi представила дитячий розумний годинник з двома камерами

Xiaomi представила дитячий розумний годинник з двома камерами

Поделиться:
11 июня, 2024
Автор: Admin2
956
0
Xiaomi представила дитячий розумний годинник з двома камерами

Компанія Xiaomi анонсувала дитячий розумний годинник Mitu Children's Watch S1, який вже 31 травня з'явиться на китайських прилавках за ціною близько $165.

Годинник Mitu Children's Watch S1 має 1,78-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 448 x 368 пікселів, 1 Гб оперативної та 8 Гб вбудованої пам'яті, дві камери - на 8 і 5 Мп, GPS-приймач, що підтримує всі світові системи навігації, а їхній корпус захищений від вологи за стандартом 2АТМ.


До речі, дві камери потрібні для того, щоб під час відеодзвінків батьки могли бачити не лише дитину, а й її найближче оточення та обстановку навколо.


За рахунок алгоритмів штучного інтелекту та модуля GPS годинник Mitu Children's Watch S1 здатний передавати не тільки координати дитини, а й інформувати про те, де саме він знаходиться в певному приміщенні, що буде зовсім не зайвим, наприклад, у торговому центрі.


Також за допомогою програми на смартфоні для годинника можна задати школу, будинок та небезпечні зони, після чого батьки отримуватимуть оповіщення про те, що дитина входить або залишає дані місця, повідомлення про відхилення траєкторії його переміщення від звичайного маршруту, збільшений час поїздки, а самому дитині доступна можливість екстреного виклику.


Звичайно, у новинці присутні традиційні для такого роду пристроїв можливості – датчики частоти пульсу та рівня кисню в крові, оцінка емоційного стану, втоми очей та загальної втоми, а також понад 100 спортивних режимів, розбитих на дев'ять категорій.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео