China-Review.com.ua » Новости » В Android-смартфонах з’явилася офіційна функція для стеження за дітьми

В Android-смартфонах з’явилася офіційна функція для стеження за дітьми

Поделиться:
09 июня, 2024
Автор: Admin2
1 062
0
В Android-смартфонах з’явилася офіційна функція для стеження за дітьми

Компанія Google додала в оновлену версію програми “Знайти пристрій” функцію стеження за дітьми за допомогою їхніх смартфонів. Про це повідомляє портал 9to5Google.

У наступному оновленні програми “Знайти пристрій” з’явиться спеціальна вкладка “Пристрої сім’ї” (Family devices). У ній відображатимуться пристрої під управлінням Android дітей користувачів з активним режимом батьківського контролю.


При натисканні на пристрій дитини в цьому розділі з батьківського пристрою буде показано місце розташування дитини та її смартфона на карті в режимі реального часу з точністю до кількох метрів. Крім того, батькам буде показано залишок заряду на пристрої та інші дані.

Таким чином, батьки зможуть завжди знати, де перебувають їхні діти, без використання сторонніх застосунків і спеціальних пристроїв, таких як Apple AirTag, дитячі годинники та інші.


Наразі функція відображення “сімейних” пристроїв проходить тестування. Очікується, що вона стане доступною всім користувачам найближчими тижнями.

Комментарии

Новости Портала
Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу
Вчера, 20:59 0

Тепер з дому виходити не потрібно: у “Дії” запустили нову послугу

Прес-служба Кабінету міністрів повідомила про запуск нової комплексної послуги “е-Підприємець” на порталі “Дія”. Ця послуга призначена для спрощення ведення бізнесу, оскільки тепер підприємці можуть оформити онлайн до 10 послуг за однією заявою всього за 15-40

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11
23 июня, 2024 0

Microsoft готує оновлене меню “Пуск” у Windows 11

Меню “Пуск” операційної системи Windows 11 отримало ще одне оновлення завдяки функції під назвою “Компаньйон” (Companion).

Видео