China-Review.com.ua » Новости » Українцям пояснили, що таке діпфейки: їх шкода та користь

Українцям пояснили, що таке діпфейки: їх шкода та користь

Поделиться:
29 марта, 2024
Автор: Admin2
1 258
0
Українцям пояснили, що таке діпфейки: їх шкода та користь

У січні цього року держава дійшла висновку – необхідно заборонити діпфейки, немає від них жодної користі! Однак в інтернеті думки звичайних користувачів розділилися… У чому небезпека і де все ж таки вони можуть стати в пригоді? Розповідаємо в статті!

Що це таке?
Діпфейк – технологія, що являє собою реалістичне об’єднання декількох зображень за допомогою штучного інтелекту. Нейромережа збирає по інтернету фотографії людини з різними виразами обличчя і створює з них нове зображення.


Шкода


Кібербулінг
Діпфейки стали використовувати як інструмент для булінгу: обличчя людини “вирізали” з її справжньої фотографії і накладали на зображення з будь-яким знущальним підтекстом. Через те, що нейромережа робить діпфейки максимально натурально – можна було зробити “допротилежного” правдоподібно і скомпрометувати людину.


Компрометування вищих осіб
Коли людина є публічною особою (тим паче представником органів влади) – дуже легко повірити у фейк, абсолютно не знаючи людини. Саме тому зловмисники стали за допомогою діпфейків виставляти публічних людей у не найкращому світлі: алкогольне сп’яніння, неприпустимий спосіб життя тощо, а потім навіть маніпулювати цим у корисливих цілях.


Користь
Діпфейки, наприклад, можуть “оживити” легендарних особистостей, які зробили величезний внесок у розвиток світової культури. Чому б не розповісти про своє мистецтво самому ж генію? Наприклад, у музеї Далі сюрреаліст сам зустрічає гостей і розповідає про свої роботи.

Комментарии

Новости Портала
Дуров назвав місячну аудиторію Telegram
Вчера, 16:15 0

Дуров назвав місячну аудиторію Telegram

Творець Telegram Павло Дуров оголосив про досягнення платформою позначки в 900 млн активних користувачів щомісяця.

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb
Вчера, 15:58 0

Альтернатива Starlink: Киевстар начнет предоставлять доступ к спутниковому интернету OneWeb

Один из самых популярных мобильных операторов Украины – Киевстар будет официальным представителем британской компании OneWeb в Украине. Благодаря этому оператор станет предоставлять услуги высокоскоростного спутникового интернета — альтернативу Старлинку. Об этом

Видео