China-Review.com.ua » Новости » Скільки українців вимикають прилади з розетки та чому

Скільки українців вимикають прилади з розетки та чому

Поделиться:
19 марта, 2024
Автор: Admin2
1 283
0
Скільки українців вимикають прилади з розетки та чому

Результати дослідження показали, що 39% українців не відключають техніку від розеток. Ще 37% відключають тільки перед від’їздом з дому надовго. 19% від’єднують хоча б один пристрій перед кожним виходом з дому. Тільки 5% – щоразу перед сном.

З числа опитаних, хто відключає техніку від розеток, найпопулярнішими пристроями виявилися зарядки від смартфона (19%) і від ноутбука (16%). Також респонденти відключають такі гаджети (читачі могли вибрати кілька варіантів відповіді):


  • телевізор (15%);
  • чайник (13%);
  • мікрохвильова піч (11%);
  • роутер (9%);
  • тостер (9%);
  • холодильник (2%).


Також Технофан з’ясував причини, через які українці відключають техніку. Найпопулярніша відповідь – щоб уникнути короткого замикання (77%). Тільки 12% респондентів у такий спосіб економлять на електроенергії. 7% зізналися, що роблять це за звичкою. Лише 1% побоюється фонового випромінювання від електроприладів.


На запитання “Ви б хотіли відключати техніку з розеток для економії грошей на електроенергії?” більшість українців (67%) відповіли негативно. Однак 21% готові піти на такий крок. Ще 12% вже відключають техніку від розеток з метою економії. При цьому половина українців (50%) хоче спробувати або вже користується розумними розетками.

Комментарии

Новости Портала
Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
Вчера, 18:14 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Топ кращих планшетів на червень 2024 року
Вчера, 18:13 0

Топ кращих планшетів на червень 2024 року

Планшет – універсальний мультимедійний пристрій для інтернет-серфінгу, перегляду відео та ігор. Фахівці порталу TechRadar склали список найкращих планшетних ПК на червень цього року.

Видео