China-Review.com.ua » Новости » Глава Google використовує понад 20 смартфонів

Глава Google використовує понад 20 смартфонів

Поделиться:
16 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 482
0
Глава Google використовує понад 20 смартфонів

Яким смартфоном користується голова однієї з найдорожчих компаній світу, яка випускає власні телефони? Якщо ви відповісте Pixel, то будете неправі. Щонайменше не повною мірою, оскільки це, ймовірно, лише один із безлічі пристроїв.

Нещодавно під час інтерв’ю у Сундара Пічаї, генерального директора Google, запитали про його особистий смартфон. На це запитання він раптово відповів, що одночасно користується більш ніж 20 (двадцятьма) різними апаратами.


За словами Пічаї, будучи главою Google, він має бути впевнений, що продукти компанії добре працюють на різних пристроях. Він не став уточнювати, які саме моделі є в його розпорядженні. І незрозуміло, чи користується він усіма гаджетами на щоденній основі, або ж у нього є основний апарат, а решта служать лише в ролі резервних, коли потрібно перевірити працездатність якоїсь функції.


На запитання про те, скільки часу проводять за екраном його діти, глава Google відповів, що важливо встановлювати особисті обмеження, а не суворі правила. Він також розповів, що не надто часто змінює паролі, але замість цього покладається на двофакторну аутентифікацію для захисту особистих даних.

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео