China-Review.com.ua » Новости » Ціни на комп’ютерні ігри піднімуться до 100 доларів

Ціни на комп’ютерні ігри піднімуться до 100 доларів

Поделиться:
15 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 074
0
Ціни на комп’ютерні ігри піднімуться до 100 доларів

Для жителів деяких країн відеоігри – це дороге задоволення. Далеко не кожен може витратити 60 (часом навіть 70) доларів на чергову новинку. На жаль, керівників великих компаній ці проблеми не хвилюють.

Том Хендерсон, відомий у народі інсайдер, поділився неприємними прогнозами. По-перше, він упевнений, що ціни на свіжі тайтли зростуть до 100 доларів. По-друге – платформотримачі скоро повністю підуть у “цифру”, тому в наступних моделей PlayStation і Xbox не буде дисководів. По-третє, Sony і Microsoft випустять свої портативні консолі.


Варто зазначити, що це лише припущення Хендерсона, а не факти, які він зазвичай публікує у себе на сайті. Утім, вони не безпідставні: деякі видавництва (наприклад, 2K) вважають, що індустрії час відійти від 60-доларового цінника, а масштабні скорочення прозоро натякають, що з фінансами в ігрових компаній не все так здорово.

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео