China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi представила недорогий монітор для дому та офісу

Xiaomi представила недорогий монітор для дому та офісу

Поделиться:
06 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 221
0
Xiaomi представила недорогий монітор для дому та офісу

Сімейство моніторів Xiaomi поповнила чергова новинка з нехитрою назвою Monitor A24i. Модель у строгому дизайні з класичним співвідношенням сторін примітна підвищеною частотою оновлення та гарною точністю кольору за мірками «офісних» моделей.


Новинка в тонкому (7,5 мм у верхній частині) корпусі оснащена 23,8-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, частотою оновлення до 100 Гц і охопленням 99% колірної гами sRGB (16,7 млн відтінків, ΔE<2 . Максимальна яскравість підсвічування дисплея становить 250 кд/м², час відгуку – 6 мс. За рахунок тонких рамок екран займає 90% площі передньої панелі.


Для підключення джерела сигналу на корпусі монітора передбачені роз'єми HDMI та DisplayPort 1.4. Комплектна підставка дозволяє регулювати кут нахилу екрану, як альтернативу можна використовувати кріплення VESA для кронштейна. Дата початку продажів та вартість Xiaomi Monitor 24i будуть оголошені пізніше – очікується, що новинка дебютує у бюджетній ціновій категорії.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео