China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi представила недорогий монітор для дому та офісу

Xiaomi представила недорогий монітор для дому та офісу

Поделиться:
06 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 304
0
Xiaomi представила недорогий монітор для дому та офісу

Сімейство моніторів Xiaomi поповнила чергова новинка з нехитрою назвою Monitor A24i. Модель у строгому дизайні з класичним співвідношенням сторін примітна підвищеною частотою оновлення та гарною точністю кольору за мірками «офісних» моделей.


Новинка в тонкому (7,5 мм у верхній частині) корпусі оснащена 23,8-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, частотою оновлення до 100 Гц і охопленням 99% колірної гами sRGB (16,7 млн відтінків, ΔE<2 . Максимальна яскравість підсвічування дисплея становить 250 кд/м², час відгуку – 6 мс. За рахунок тонких рамок екран займає 90% площі передньої панелі.


Для підключення джерела сигналу на корпусі монітора передбачені роз'єми HDMI та DisplayPort 1.4. Комплектна підставка дозволяє регулювати кут нахилу екрану, як альтернативу можна використовувати кріплення VESA для кронштейна. Дата початку продажів та вартість Xiaomi Monitor 24i будуть оголошені пізніше – очікується, що новинка дебютує у бюджетній ціновій категорії.

Комментарии

Новости Портала
Від бронювання до дозволу на зброю: в Дії анонсували новий функціонал
Вчера, 19:30 0

Від бронювання до дозволу на зброю: в Дії анонсували новий функціонал

Українське Міністерство цифрової трансформації посилено працює над переведення послуг з офлайну в онлайн, і незабаром в Дію будуть додані п’ять вельми корисних функцій.

Xiaomi выпустила принтер для смартфонов
Вчера, 19:10 0

Xiaomi выпустила принтер для смартфонов

Компания Xiaomi представила новый продукт под брендом Mijia – Pocket Photo Printer 1S. Данное устройство позволяет печатать фотографии непосредственно с подключенного мобильного устройства.

Видео