China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi 14 Ultra представлять 25 лютого: відразу за межами Китаю

Xiaomi 14 Ultra представлять 25 лютого: відразу за межами Китаю

Поделиться:
06 февраля, 2024
Автор: Admin2
1 124
0
Xiaomi 14 Ultra представлять 25 лютого: відразу за межами Китаю

Світова прем'єра серії Xiaomi 14 відбудеться у неділю, 25 лютого, у Барселоні, прямо перед виставкою MWC Barcelona, яка розпочнеться на день пізніше.

Як пише GSM Arena, Xiaomi представить свою топову модель Xiaomi 14 Ultra поряд з компактнішою моделлю Xiaomi 14 за межами Китаю, а модель Xaomi 14 Pro не вийде за межі Китаю.


Xiaomi дражнить «наступне покоління оптики Leica, що досягає нових висот». Очікується, що Xiaomi 14 Ultra буде оснащений чотирма 50-мегапіксельними камерами з основним датчиком Sony LYT-900 та об'єктивом із змінною діафрагмою F/1,6-f/4,0. Два перископічні модулі також оснащені 50-мегапіксельними сенсорами. Крім того, Xiaomi 14 Ultra буде оснащений новим додатковим чіпом, який, як очікується, покращить можливості обробки зображень.


Очікується, що разом із серією Xiaomi 14 буде представлено планшет Xiaomi Pad 7.

Комментарии

Новости Портала
Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra
Вчера, 17:11 0

Samsung готовит убийцу Apple Watch Ultra

Инсайдер, выступающий в сети под ником Ice Universe, разместил в китайской соцсети Weibo новые рендеры ожидаемых часов Samsung Galaxy Watch Ultra, которые также могут получить название Galaxy Watch 7 Ultra. Впервые были представлены не только черные, но и серые

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra
Вчера, 17:09 0

Samsung готує вбивцю Apple Watch Ultra

Інсайдер, який виступає в мережі під ніком Ice Universe, розмістив у китайській соцмережі Weibo нові рендери очікуваних годинників Samsung Galaxy Watch Ultra, які також можуть отримати назву Galaxy Watch 7 Ultra. Уперше було представлено не тільки чорний, а й сірий

Видео