China-Review.com.ua » Новости » Офіційно представлений смартфон Oppo Find X7 Ultra: перший флагман 2024 року

Офіційно представлений смартфон Oppo Find X7 Ultra: перший флагман 2024 року

Поделиться:
09 января, 2024
Автор: Admin2
1 496
0
Офіційно представлений смартфон Oppo Find X7 Ultra: перший флагман 2024 року

За останні кілька років компанія BBK Electronics та її дочірні бренди смартфонів Oppo, Vivo, OnePlus, realme та IQOO вийшли на передові позиції.

 Багато пристроїв даних фірм не продаються за межами Китаю, але це не заважає користувачам купувати дані пристрою. До того ж багато смартфонів Oppo та Vivo з коробки підтримують російську мову, а Google сервіси на них можна увімкнути натисканням однієї кнопки. 2024 року почався цікаво, тому що компанія Oppo викотила флагманську лінійку Find X7, де найкрутішим став смартфон із припискою Ultra. Чим виділяється даний апарат?


Oppo Find X7 Ultra отримав дюймовий детектор LYT 900 від компанії Sony. За зйомку з ультрашироким кутом огляду відповідає сенсор LYT 600. Також Oppo Find X7 Ultra отримав перший у світі смартфон з двома перископними камерами. Одна камера має триразовий оптичний зум, інша дозволяє збільшити зображення до 6х без втрати якості. Смартфон вражає іншими характеристиками, він побудований на базі топового чіпсету Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, на борту 12/16 ГБ оперативної пам'яті, а накопичувач може бути на 256 або 512 ГБ. Єдиним суттєвим недоліком Oppo Find X7 Ultra є недоступність за межами Китаю. Вартість пристрою у Піднебесній стартує з позначки 850 доларів.
Oppo Find X7 Ultra: pershyy flahman 2024 roku

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео