China-Review.com.ua » Новости » Київстар надасть компенсацію своїм абонентам

Київстар надасть компенсацію своїм абонентам

Поделиться:
12 декабря, 2023
Автор: Admin2
1 227
0
Київстар надасть компенсацію своїм абонентам

Тисячі абонентів Київстару у вівторок, 12 грудня, залишилися без зв'язку та мобільного інтернету через масштабний збій у мережі внаслідок потужної хакерської атаки. Тому всі абоненти, які не змогли скористатися послугами мобільного оператора, отримають компенсацію.


Про це заявила директор із корпоративних комунікацій компанії Ганна Захараш на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, в результаті атаки хакерів персональні дані абонентів не були скомпрометовані. Фахівці продовжують працювати над усуненням наслідків цієї атаки, щоб якнайшвидше відновити зв'язок та надати доступ до сервісів оператора.

«Київстар обов'язково надасть компенсацію абонентам, які не мали зв'язку або не могли скористатися сервісами оператора. Просимо вибачення за тимчасові незручності і дякуємо за розуміння», — заявила Ганна Захараш.

Вона також додала, що для фіксації факту атаки хакерів Київстар залучив представників правоохоронних органів та спеціальних державних служб. Усі вони працюють у офісі компанії.

Комментарии

Новости Портала
Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики
Вчера, 19:31 0

Официально представленный смартфон POCO F6 Pro: цена и характеристики

Вместе с POCO F6 был представлен более продвинутый POCO F6 Pro. У аппаратов много общего, но по сравнению с базовой моделью у «прошки» экран большего разрешения, более быстрая зарядка и камера с более современным сенсором.

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики
Вчера, 19:30 0

Офіційно представлений смартфон POCO F6 Pro: ціна та характеристики

Разом з POCO F6 був представлений більш просунутий POCO F6 Pro. У апаратів багато спільного, але в порівнянні з базовою моделлю у «прошки» екран більшої роздільної здатності, швидша зарядка і камера з більш сучасним сенсором.

Видео